Historia

Firma REMOS s.c. bierze swe początki u podstaw działalności firmy remontowo-budowlanej rozpoczętej w 1987 roku i nieprzerwanie do dzisiaj prężnie funkcjonującej na polskim rynku budowlanym. W tym czasie udało się nam zrealizować wiele ambitnych projektów oraz nawiązać współpracę z poważnymi Inwestorami. Mieliśmy zaszczyt pracować dla: Sąd Okręgowy i Sądy Rejonowe we Wrocławiu,  Urząd Dozoru Technicznego, Energia Pro, MPK, Zarząd Obsługi Jednostek Miejskich, Zarząd Zasobu Komunalnego, WCZ SPZOZ, "Herbapol" S.A., Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa.

Od ponad 20-stu lat wykonujemy z pasją wielkogabarytowe inwestycje oraz mniejsze realizacje przy remontach i wykończeniach biur, lokali użytkowych, domów a także mieszkań dla prywatnych Inwestorów.

Stworzenie bliźniaczej firmy REMOS s.c. było naturalną konsekwencją dalszego rozwoju  opartą na oczekiwaniach klientów i z dbałości o nich. Dzięki temu nasze działania są bardziej ukierunkowane a co za tym idzie - precyzyjne i profesjonalne.

Zdobyte doświadczenie w wykonawstwie oraz w obsłudze klienta ugruntowało w nas zasadę, że " każde zadanie jest najważniejsze".

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z bogatej oferty i rzetelnej obsługi.